paruka Mondo ****/

Kód: 1589/ESP
22 990 Kč

Zvolte variantu

materiál: pravý evropský vlas nejvyšší kvality Remy zpracování, monofil, ruční práce, lace ofinka, luxusní výrobek nejvyšší kvality

zobrazený odstín: darkchocolate mix

velikost: běžná 54 - 56 cm

Detailní informace

Odstín: espresso mix
Na dotaz | 1589/ESP
22 990 Kč
Odstín: chocolate mix
Na dotaz | 1589/CHO
22 990 Kč
Odstín: mocca mix
Na dotaz | 1589/MOC
22 990 Kč
Odstín: bernstein mix
Na dotaz | 1589/COF
22 990 Kč
Odstín: champagne mix
Na dotaz | 1589/NOU
22 990 Kč
Odstín: sandyblonde mix
Na dotaz | 1589/HAZ
22 990 Kč
Odstín: darkchocolate mix
Na dotaz | 1589/HOT
22 990 Kč

Detailní popis produktu

Pravý vlas Remy v evropské kvalitě a ručně zpracovaný je zárukou nejvyšší kvality této luxusní kolekce. Kvalitu nejen vidíte, ale i cítíte - lehoučké a vzdušné modely téměř nic neváží, montura paruky je určena i pro velmi citlivou pokožku, nedráždí a neškrábe, navíc je podšita jemným tylem  a doplněna monofilem tak, aby nošení výrobku bylo co nejkomfortnější. V místechnad čelem je lace materiál, aby se vlasy daly vyčesávat z obličeje.

Barevná škála je rozdělena do sedmi základních odstínů tak, aby při případném dobarvování paruky nedocházelo k odleskům v nežádoucích tónech.

Paruka z pravého vlasu vždy vyžaduje zvýšenou péči - jak o udržování kvality vlákna, tak i barvení a tvarování. I z tohoto důvodu počítejte s tím, že námi dodaný výrobek je pro Vás jakýmsi polotovarem, který se třeba doupravit podle Vašich požadavků - načesat, přistřihnout, případně dotónovat. Variabilita paruk z pravého vlasu je určena vysoce náročným zákaznicím s potřebou měnit vzhled, experimentovat, realizovat se prostřednictvím svého účesu. Pokud tuto kreativitu v sobě nemáte, doporučujeme Vám spíše výrobky z umělého vlákna, které svůj tvar i barevnost mají přednastavený již z výroby.

K údržbě paruk této kolekce doporučujeme výhradně speciální přípravky na pravá vlas. Naleznete je v sekci KOSMETIKA. V každém případě neopomíjejte použití balzámu a kondicioneru, které jsou nezbytně důležité pro dlouhou životnost vlákna. Balzám vlas zjemní, zabrání jeho elektrizování a obalí jej ochrannou vrstvičkou. Kondicioner zpevní účet, ochrání barvy UV filterm a nedovoluje jemným nečistotám nalepit se na vlákno.Regenerační masku doporučujeme používat jako občasnou výživu vlasu. Uvědomme si, že sice pravý, ale mrtvý vlas nemá schopnost samostatné regenerace, a proto potřebuje zabránit lámání jinou cestou.

Velikost paruky je univerzální - tedy od 54 - 56 cm obvodu hlavy. Upínací systém na temeni hlavy zabraňuje klouzání a padání výrobku. Pokud si chcete být naprosto jistá upevněním, je možné použít i oboustranné lepící pásky. Pozor pouze na to, abyste lepící plochu připavnili na okraj paruky, nikoli na monofil či lace ofinku. Při sundavání paruky by mohlo dojít k vytržení poutkovaných vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: