Lak na paruky JL 200 ml

zpevňuje, dodává přirozený lesk a chrání před sluncem

Skladem
Kód: 1260
199 Kč

Mnoho žen si nedovede představit úpravu účesu bez kvalitního laku, který celé dílo zafixuje a dodá mu odolonost proti nepřízni počasí.

U paruk často není používání laku nezbytné, protože vlákno je tepelně upravené do přednastaveného tvaru a jeho fixace tedy není tak nutná jako u vlasu přírodního. Přesto má lak řadu předností, kvůli nimž vám doporučujeme jej používat.

LESK- přirozený jemný lesk dodá vašemu účesu na autentičnosti. Určitě jste již někdy zahlédla ve svém okolí ženu s parukou na první pohled rozeznatelnou od běžných účesů. A víte, proč vás tak zaujala? Protože vypadala jako paruka. Chyběl jí přirozený lesk přírodního vlasu. To je velmi důležitá funkce kvalitního laku na vlasy.

ZPEVNĚNÍ- jak už víte, zpevnění účesu je u umělého vlákna částečně zaručeno tepelnou úpravou, po níž se vlas vrací do nastaveného tvaru po každém namočení, zvlnutí, česání... Přesto hlavně u delšího nebo složitějšího účesu doporučujeme zpevnit jej a dodat mu tak trvanlivost v náročných podmínkách každodenního nošení.

OCHRANA- Uv filtr obsažený v laku chrání barvu paruky před blednutím a šisováním. Hlavně v letních měsících nebo náročných podmínkách vyšší nadmořské výšky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.