NEEXISTUJE NEDOSTUPNÉ ZBOŽÍ - BUĎ VYUŽIJTE NÁKUP NA SPLÁTKY NEBO MOŽNOST NAKOUPIT HNED , ZAPLATIT ZA 14 DNI !!!! POUZE U JILLY LENAU !!!!!

PÉČE O PARUKY

Doporučení

Aby vám paruka a příčes dlouho sloužily, dodržujte prosím následující pokyny:

  • nevystavujte výrobek přímému působení vysokých teplot (nefenovat, nekulmovat, pozor na proud horkého vzduchu při vaření - neplatí pro pravý vlas)
  • výrobky ukládejte na suché a bezprašném místě, pokud možno na polystyrenových hlavách, aby dobře držely tvar
  • k běžné údržbě používejte výhradně speciální šampony, balzámy, laky a kondicionery
  • pozor na ostré hřebeny a kartáče, mohou potrhat síťku, či monofilový podklad.Vhodné jsou řídké hřebeny s kulatými hroty
  • při běžném zmoknutí se nemusíte obávat ztráty tvaru účesu. Nechte paruku volně uschnout a teprve potom ji lehce pročesejte
  • nebarvit, netonovat (neplatí pro pravý vlas)
  • v případě zákaznic s onkologickou léčbou může dojít ke zkrepatění vlasu v oblasti zátylku. Jedná se o běžný jev způsobený zvýšenou koncentrací agresivních látek v potu

Návod na údržbu

Ve vlažné vodě rozmícháme trochu speciálního šamponu a na tří minuty do této lázně vložíme paruku otočenou vlasem dovnitř.

Jemně promneme, neždímáme, nepropíráme silou.

Propláchneme v čisté vodě.

Stejně postupujeme se speciálním balzámem, do nějž namočíme vypláchnutou paruku, pár minut necháme balzám působit. Zabrání se tím elektrizování účesu a vlákno se zregeneruje a vrátí do původního tvaru.

Mokrou paruku lehce protřeseme a posadíme na polystyrenovou hlavu, kde ji necháme dokonale uschnout. Teprve potom pročešeme hřebenem, případně ošetříme kondiconerem.

U dlouhého vlasu doporučujeme použít silikonový olej na konečky vlasu, aby se zabránilo zamotávání a krepatění vlákna při jeho tření o oděv.

Pokud budete dodržovat doporučené rady, budou vám naše výrobky dlouho a bez problémů sloužit.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.