Amy Small Deluxe

******/

materiál : umelé vlíkno , ručně poutkované na monofilové podložky imitující lidskou pokožku

zobrazený odstín : mocca mix

velikost malá  52 - 54 cm, případně dospívající dívky

Kód: 1194/6/4
Značka: Hairpower
6 990 Kč
Kategorie: Paruky
barvy: 33/30-33
| 1194/33/
6 990 Kč
barvy: chocolate mix
| 1194/6/4
6 990 Kč
barvy: champagne mix
| 1194/18/
6 990 Kč
barvy: salt/pepper mix
| 1194/22/
6 990 Kč
barvy: caramel mix
| 1194/830
6 990 Kč
barvy: mocca mix
| 1194/8/1
6 990 Kč
barvy: sandy blonde/rooted
| 1194/14/
6 990 Kč
barvy: darknougat mix
| 1194/8/4
6 990 Kč

Model AMY Deluxe Small *****/  má v části nad čelem monofilament, který imituje lidskou kůži a odlehčuje vzhled paruky. Je možné vlasy vyčesávat z čela bez toho , aby byl vidět přechod mezi parukou a čelem.  Zadní část je tresovaná, což je strojové podšití jemnou látkou tak, aby nošení paruky bylo komfortní i pro zákaznice s citlivou pokožkou. Jedná se o ruční výrobu - tzv.poutkování jednotlivých vlasů. Model tím získá vzdušný a přirozený vzhled běžného účesu. Tento výrobní postup je velmi náročný na zpracování a používá se pouze u velmi kvalitních výrobků.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakcícm při násilném otevírání vlasu.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců.Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit.  V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas,mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu.Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon , balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty , které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak , aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním , lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím, lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.

Barevné provedení modelu zahrnuje jak barvy základní , tak běžné melíry nebo provedení rooted - což je imitace odrůstajících vlasů. Velmi přirozená a oblíbená metoda moderních kadeřníků. Vlasy vypadají věrně a velmi slušivě.

Velikost paruky je 52 - 54 cm, tedy spíše pro zákaznice s menším obvodem hlavy nebo dospívající dívky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.