paruka Avanti

*

materiál : umělé vlákno

zobrazený odstín : mocca mix

velikost běžná 54 - 56 cm

Krátká paruka pro ženy milující objemnější účesy a klasické barvy

Kód: 86/18/
Značka: Hairpower
3 490 Kč
Kategorie: Paruky
Záruka: 2 roky
aaaaaaaaaaa:
barvy: chocolate mix
| 86/18/
3 490 Kč
barvy: sandmulti mix
| 86/24/
3 490 Kč
barvy: darksand mix
| 86/12
3 490 Kč
barvy: sandyblonde mix
| 86/22
3 490 Kč
barvy: mocca mix
| 86/26
3 490 Kč
barvy: lighthoney mix
| 86/14/
3 490 Kč
barvy: darkaburn mix
| 86/33
3 490 Kč
barvy: lightcaramel mix
| 86/4
3 490 Kč

Paruka AVANTI * je strojově šitá tressovaná paruka. Využívají ji ženy milující objemné účesy. Podkladem je tressovaná čepička , která nedráždí citlivou pokožky , přitom je vzdušná a zároveň pevná. Obvod paruky lze upravovat nastavením upínacího systému gumiček , které se nacházejí v zadní části paruky.Je tak vhodná pro většinu dámské populace - její velikost bude vyhovovat ženám s obvodem hlavy 53-56 cm. Barevné varianty jsou zaměřeny na kategorii žen milujících klasiku - tedy běžná základní škála a provedení MIX, což jsou kombinace přirozeného mixování jednotlivých odstínů tak , aby se dosáhlo věrohodné a přirozené barevnosti.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakcícm při násilném otevírání vlasu.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců.Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit.  V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas,mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu.Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon , balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty , které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak , aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním , lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím,lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.