paruka Game

***// tressovaná paruka s lace ofinkou i partií okolo obličeje

materiál : umělé vlákno

zobrazený odstín : caramel mix

velikost běžná 54 - 56 cm

Kód: 1535/BLA
4 800 Kč
Kategorie: Paruky
Záruka: 2 roky
Barva: caramel mix
| 1535/HOT
4 800 Kč
Barva: chocolate rooted
| 1535/CHO
4 800 Kč
Barva: champagne rooted
| 1535/HAZ
4 800 Kč
Barva: bernstein rooted
| 1535/COF
4 800 Kč
Barva: mocca rooted
| 1535/MOC
4 800 Kč
Barva: cinnamonbrown mix
| 1535/ESP
4 800 Kč
Barva: pastelblonde rooted
| 1535/NOU
4 800 Kč
Barva: darkchocolate rooted
| 1535/BLA
4 800 Kč
Barva: pearl blonde rooted
| 1535/WAL
4 800 Kč
Barva: darkcherry mix
| 1535/HOT2
4 800 Kč

Tressovaný model s lace ofinkou a partiemi okolo obličeje působí velmi vzdušně a přirozeně. Model vhodný pro každou ženu, jak sportovní, tak společensky založenou. Účes je inspirován francouzským šarmem krátkých mikád doplněných výrazným prostřihem v partiích okolo obličeje. Lze tak využít pro velmi mladou i starší ženu milující vzdušnost a moderní šmrnc.

Polodlouhá paruka je doplněna monofilovou pěšinkou, která umožní přečesávání vlasů dle vaší potřeby. Vlas je splývavý, příjemný na omak a lehce se upravuje do variabilních účesů. Nadšená bude hlavně majitelka milující změnu a variabilitu.

Tressovaná paruka ve  variantě krátkého mikáda a odvážných barvách včetně rooted odstínů. Prodloužená partie nad čelem působí velmi žensky.

Paruka má monofilovou pěšinku a lace ofinku, takže lze velmi variabilně přečesávat vlasy z čela, měnit místo dělení vlasů, tvarovat pěšinku.

Podšití  je strojové z měkké látky tzv. tresse.  V měkkém látkovém podšití na spáncích jsou umístěny kovové pružinky, které slouží k dokonalému přilnutí paruky k hlavě. Velikost paruky je univerzální a vyhovuje obvodu hlavy 54 - 56cm. Upínacím systémem na temeni hlavy lze gumičkami  ukončenými suchými zipy paruku upevnit podle potřeby tak, aby držela, ale neobtěžovala.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku fénovat, žehlit ani kulmovat. Zpracování vlákna je stálobarevné a tepelně upravené, tudíž nelze výrobek barvit. K umývání paruky používejte výhradně originální  kosmetiku  určenou na umělé vlákno, mohlo by dojít k nevratnému poškození výrobku, lámání vlákna, ztrátě barvy, elektrizování účesu. Veškeré výrobky - ŠAMPON, BALZÁM, KONDICIONER A SILIKONOVÝ OLEJ NA KONEČKY naleznete v záložce Kosmetika nebo pod záložkou Související.

V péči o výrobek nepodceňujte používání balzámu a kondicioneru. Balzám dodá vlasu měkkost, přirozený lesk a chrání vlákno před nepříznivými vlivy počasí. Kondicioner zabraňuje vysušování a šisování barvy. Mějte na paměti, že pouze kompletní péče zaručí Vašemu výrobku dlouhodobý kvalitní vzhled a Vám spokojený pocit při jeho nošení.

Silikonový olej je výborným pomocníkem při regeneraci polámaných suchách konečků paruky. Velmi malé množství jemně vmasírujeme do konečků a tím zabráníme zamotávání a lámání vlákna. Pozor, při větším množství existuje nebezpečí ,že vlákno bude vypadat mastně, matně a zplihle.

Nikdy nečesejte paruku, když je mokrá. To platí hlavně pro paruky polodlouhé a dlouhé. Vlákno by se trhalo. Doporučujeme vždy výrobek nechat důkladně uschnout, poté jemně postříkat kondicionerem, který pomůže uvolnit zacuchané konce, a opatrně od konečků začít paruku jemně rozčesávat. V žádném případě nepoužívejte ostré hřebeny nebo kartáče, dávejte také pozor na monofilové části paruky a lace ofinku, aby nedošlo k jejich protržení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.