paruka Liza Petite De Luxe – velikost 52 – 54 cm

******//       TOP KVALITA V MATERIÁLU I ZPRACOVÁNÍ

materiál : umělé vlákno s monofilem a ručním zpracováním

zobrazený odstín : darksand mix

velikost malá 52 - 54 cm

 

Kód: 196/CHO
Značka: Hairpower
5 390 Kč
Kategorie: Paruky
Barva: chocolate mix
| 196/CHO
5 390 Kč
Barva: darksand mix
| 196/DAR2
5 390 Kč
Barva: caramel mix
| 196/CAR
5 390 Kč
Barva: snow mix
| 196/SNO
5 390 Kč
Barva: champagne rooted
| 196/CHA
5 390 Kč
barvy: mocca rooted
| 196/6/4
5 390 Kč
barvy: smoke mix
| 196/14/
5 390 Kč
barvy: pearl mix
| 196/18/
5 390 Kč
barvy: silver rooted
| 196/22/
5 390 Kč
barvy: hotchilli mix
| 196/830
5 390 Kč
barvy: sandmulti/rooted
| 196/8/4
5 390 Kč
barvy: lightsand mix
| 196/8/1
5 390 Kč

Model LIZA SMALL DELUXE  ******//  patří k NEJLUXUSNĚJŠÍM modelům ručně vyráběným. Klasický účes , kvalitní umělé vlákno , perfektní zpracování. Výrobek je odlehčený, ručně poutkovaný, tudíž velmi přirozený.Nad čelem  a okolo obličeje má   monofilament,který imituje lidskou kůži a odlehčuje vzhled paruky. Je možné vlasy vyčesávat z čela  a okolo uší bez toho, aby byl vidět přechod mezi parukou a čelem. Monofil je i v místě, kde se vlasy dělí - na vršku hlavy-  a tudíž ani při nejbližším pohledu není viditelné, že se jedná o paruku. Nošení paruky je komfortní i pro zákaznice s citlivou pokožkou.  Model má  vzdušný a přirozený vzhled běžného účesu.  Velikost paruky si upravíte upínacím systémem na temeni hlavy tak , aby pro Vás bylo nošení komforní a příjemné.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakcícm při násilném otevírání vlasu.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců.Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit.  V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas,mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu.Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon , balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty , které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak , aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním , lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím, lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.

Barevné provedení modelu zahrnuje jak barvy základní , tak i melíry . Velmi přirozená a oblíbená metoda moderních kadeřníků. Vlasy vypadají věrně a velmi slušivě. Slušivá je nabídka šedých , bílých a stříbrných odstínů v rooted provedení

Paruka určená pro zákaznice s obvodem hlavy 52–54 cm , možné použití i jako dětská paruka . Materiál – umělé vlákno vysoké kvality a odolnosti , ručně potkované do monofilového podkladu .Luxusní výrobek nejvyšší kvality – lehounký , přirozený , velmi odolný vlivům počasí .

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.