paruka Panama Sk *

*

materiál : umělé vlákno

zobrazený odstín : cherry punch

velikost běžná 54 - 56 cm

Původní cena : 3900 Kč

Kód: 900/MIN
2 990 Kč
Kategorie: Paruky
Záruka: 2 roky
Barva: minx RT
| 900/MIN
2 990 Kč
Barva: color 12/26/4
| 900/COL
2 990 Kč
Barva: black
| 900/BLA
2 990 Kč
Barva: caramel kiss
| 900/CAR
2 990 Kč
Barva: dark brown
| 900/DAR
2 990 Kč
Barva: medium brown
| 900/MED
2 990 Kč
Barva: cherry punch
| 900/CHE
2 990 Kč
Barva: meringue rooted
| 900/MER
2 990 Kč
Barva: sand blonde
| 900/SAN
2 990 Kč
Barva: malibu rooted
| 900/MAL
2 990 Kč
Barva: color 36-38
| 900/36
2 990 Kč

Paruka Panama * je strojově šitá tressovaná paruka. Využívají ji ženy milující sportovní účesy. Podkladem je tressovaná čepička, která nedráždí citlivou pokožku, přitom je vzdušná a zároveň pevná. Obvod paruky lze upravovat nastavením upínacího systému gumiček, které se nacházejí v zadní části paruky. Je tak vhodná pro většinu dámské populace - její velikost bude vyhovovat ženám s obvodem hlavy 53-56 cm. Barevné varianty jsou zaměřeny na kategorii žen milujících klasiku - tedy běžná základní škála a provedení MIX, což jsou kombinace přirozeného mixování jednotlivých odstínů tak, aby se dosáhlo věrohodné a přirozené barevnosti.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku tepelně upravovat - fénovat,  kulmovat či žehlit. Výrobek nelze dobarvovat,  při výběru barevné kombinace je třeba počítat s touto skutečností. Vlasové barvy na umělé vlákno nechytají a mohou vytvářet nepěkné fleky, vlákno může chumlatět a plstnatět díky chemických reakícm při násilném otevírání vlasu.

Při péči o paruky používejte výhradně originální vlasovou kosmetiku dodávanou s výrobkem. Neručíme za  alternativní kosmetické výrobky nakupované ať již na internetu nebo u jiných prodejců. Každý přípravek má své specifické složení a jeho působení na vlas může výrobek poškodit.  V žádném případě nepoužívejte běžnou vlasovou kosmetiku na živý  vlas, mohlo by dojít k poškozený vlasu či účesu. Lidský vlas má jinou strukturu než umělé vlákno a k výrobě pečujících přípravků se používají odlišné sloučeniny - hlavně na bázi louhu a tuků. Vlákno Vaší paruky by mohlo zchumlovatět, lámat se a ztratit svoji barevnou stálost.

Vždy používejte kompletní řadu péče o vlas - šampon , balzám i kondicioner - jen tak Vám bude paruka dlouho a kvalitně sloužit. Šampon jemně čistí prach a pevné nečistoty , které paruka nachytá, balzám změkčuje a regeneruje vlákno tak , aby si uchovalo barvu a tvar účesu, kondicioner funguje jako přirozená obrana vlasu před vysycháním, lámáním a zacucháváním. Má také UV filtr a tedy chrání i zachování barevného odstínu před vyblednutím, lak fixuje  a chrání před sluníčkem díky UV filtru.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.