paruka Turn

***/ tressovaná paruka s lace ofinkou a pěšinkou

materiál : umělé vlákno

zobrazený odstín : hotmocca rooted

velikost běžná 54 - 56 cm

Kód: 1556/BLA
4 250 Kč
Kategorie: Paruky
Záruka: 2 roky
Barva: black
| 1556/BLA
4 250 Kč
Barva: chocolate mix
| 1556/CHO
4 250 Kč
Barva: caramel rooted
| 1556/HAZ
4 250 Kč
Barva: champagne rooted
| 1556/MOC
4 250 Kč
Barva: sandyblonde rooted
| 1556/NOU
4 250 Kč
Barva: bernstein rooted
| 1556/HOT
4 250 Kč
Barva: hotmocca rooted
| 1556/COF
4 250 Kč
Barva: darkchocolate rooted
| 1556/ESP
4 250 Kč
Barva: darkcherry mix
| 1556/HOT2
4 250 Kč

Glamour vzled modelu Turn dodá jeho majitelce velmi ženský a zajímavý vzhled. Paruka je odlehčená, vlas je velmi elegantně prostříhaný a upravený ve volných vlnách. Z tohoto důvodu se nedoporučuje paruku rozčesávat, ale upravovat rukou pouze pomocí kondiconeru ve spreji . Vlákno paruky je tepelně upravené, takže se po vyprání vrátí zpátky do  původního vlnitého vzhledu a může tak své majitelce dlouho sloužit. V každém případě u tohoto modelu platí  pravidlo : ŠAMPON + BALZÁM  více než kde jinde. Balzám vlas zjemní a lépe pak drží svůj tvar.

Polodlouhá paruka je doplněna monofilovou pěšinkou, která umožní přečesávání vlasů dle vaší potřeby. Vlas je splývavý, příjemný na omak a lehce se upravuje. Nadšená bude hlavně majitelka milující klasiku a jistotu vyzkoušeného modelu.

Tressovaná paruka v polodlouhé variantě a odvážných barvách včetně rooted odstínů ( např. wildcherry rooted). Paruka má monofilovou pěšinku a lace ofinku, takže lze velmi variabilně přečesávat vlasy z čela.

Podšití  je strojové z měkké látky tzv. tresse.  V měkkém látkovém podšití na spáncích jsou umístěny kovové pružinky, které slouží k dokonalému přilnutí paruky k hlavě. Velikost paruky je univerzální a vyhovuje obvodu hlavy 54 - 56cm. Upínacím systémem na temeni hlavy lze gumičkami  ukončenými suchými zipy paruku upevnit podle potřeby tak, aby držela, ale neobtěžovala.

Vlákno je umělé, proto nelze paruku fénovat, žehlit ani kulmovat. Zpracování vlákna je stálobarevné a tepelně upravené, tudíž nelze výrobek barvit. K umývání paruky používejte výhradně originální  kosmetiku  určenou na umělé vlákno, mohlo by dojít k nevratnému poškození výrobku, lámání vlákna, ztrátě barvy, elektrizování účesu. Veškeré výrobky - ŠAMPON, BALZÁM, KONDICIONER A SILIKONOVÝ OLEJ NA KONEČKY naleznete v záložce Kosmetika nebo pod záložkou Související.

V péči o výrobek nepodceňujte používání balzámu a kondicioneru. Balzám dodá vlasu měkkost, přirozený lesk a chrání vlákno před nepříznivými vlivy počasí. Kondicioner zabraňuje vysušování a šisování barvy. Mějte na paměti, že pouze kompletní péče zaručí Vašemu výrobku dlouhodobý kvalitní vzhled a Vám spokojený pocit při jeho nošení.

Silikonový olej je výborným pomocníkem při regeneraci polámaných suchách konečků paruky. Velmi malé množství jemně vmasírujeme do konečků a tím zabráníme zamotávání a lámání vlákna. Pozor, při větším množství existuje nebezpečí ,že vlákno bude vypadat mastně, matně a zplihle.

Nikdy nečesejte paruku, když je mokrá. To platí hlavně pro paruky polodlouhé a dlouhé. Vlákno by se trhalo. Doporučujeme vždy výrobek nechat důkladně uschnout, poté jemně postříkat kondicionerem, který pomůže uvolnit zacuchané konce, a opatrně od konečků začít paruku jemně rozčesávat. V žádném případě nepoužívejte ostré hřebeny nebo kartáče, dávejte také pozor na monofilové části paruky a lace ofinku, aby nedošlo k jejich protržení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.