Cestovní sada na pravý vlas JL

Kód: 3313
660 Kč
Skladem

Sada obsahuje šampon, balzám, kondicioner a lak na pravý vlas nebo paruku z pravého vlasu.

Obsah 100ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon

Profesionální šampon vyrobený pro kadeřnická studia a prodejny parukových výrobků. Silně regenerační schopnost výrazně zpevňuje strukturu vlasu, dodává mu přirozený lesk a pružnost. Lze používat jak na lidský vlas, tak na parukové výrobky z vlasu vyrobené. Složení přípravku zabraňuje i vymývání barvy a udržuje výrobek v kvalitní jakosti dlouhé měsíce. Doporučujeme vždy po šamponu výrobek namočit na pár minut do lázně z balzámu a jednou za čas regenerovat pomocí masky . Všechny výrobky jsou testované , jejich používání je bezpečné a nevyvolává alergické reakce. Při velmi senzitivní pokožce doporučujeme vyzkoušet - nechat přípravek chvíli působit na předloktí.

Balzám

Profesionální balzám vyrobený pro kadeřnická studia a prodejny parukových výrobků. Silně regenerační schopnost výrazně zpevňuje strukturu vlasu, dodává mu přirozený lesk a pružnost. Lze používat jak na lidský vlas, tak na parukové výrobky z vlasu vyrobené.

Složení přípravku zabraňuje i vymývání barvy a udržuje výrobek v kvalitní jakosti dlouhé měsíce. Doporučujeme vždy po šamponu výrobek namočit na pár minut do lázně z balzámu a jednou za čas regenerovat pomocí masky . Všechny výrobky jsou testované , jejich používání je bezpečné a nevyvolává alergické reakce.

Při velmi senzitivní pokožce doporučujeme vyzkoušet - nechat přípravek chvíli působit na předloktí.

 

Kondicionér

Regenerační kondicioner na pravý vlas nebo paruky z pravého vlasu vyrobené. Jemné složení pomáhá chránit vlas před nepříznivými vlivy počasí a okolního prostředí. Nanáší se jako jemná mlha na suchý nebo vlhký vlas a nechá se zaschnout.Při potřebě vytvarovat účes do střapatého vzhledu lze ještě za vlhka prsty tvarovat. Jemně zpevňuje, chrání vlas před sluníčkem díky UV filtru. V případě zacuchaných konečků u delších paruk doporučujeme vlas od spodní části postupně opatrně rozčesávat a pomocí kondicioneru vytvarovat a zafixovat.

Lak

Speciální lak na pravé vlasy je díky UV filtru zároveň ochranou před šisováním barvy na sluníčku, zabraňuje vysychání a následnému lámání vlasu. Jemně tuží a zpevňuje účes. Jeho složení je vhodné i pro zákaznice s citlivou pokožkou, je hypoalergenní a testovaný na každodenní použití. Pro dlouhotrvacící bezproblémové používání vašich parukových výrobků prosím dbejte na používání pouze doporučených speciálních čistících prostředků - šamponu, balzámu, laku a condicioneru. Nově jsme pro vás připravili i regenerační masky jak na pravý tak i umělý vlas. Podrobný návod na regeneraci a mytí paruky naleznete i v našich videotypech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: