Speciální šampon na umělý vlas Jilly Lenau 200 ml

Šampon na umělé vlákno 200 ml

Kód: 3983693783
199 Kč
Kategorie: Péče o paruky

Šampon jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlákna , nezatěžuje vlas a působí antistaticky proti elektrizování vlák­na.Používá se vždy jako šamponová lázeň , do které se namočí paruka otočená vlasem dovnitř.Po chvilce se výrobek jemně promne a propláchne v čisté vodě.

Velmi důležité je na závěr použít balzám , který dodává paruce přirozený lesk , navrací ji měkkost a napomůže vlasu vrátit se do původního tvaru .

Nikdy nedáváme výrobky přímo na paruku , vždy je rozmícháme ve vlažné vodě , do které pak výrobek namočíme na pár minut. Balzám není třeba oplachovat.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Aktivátor návnady Dynamite 6.7.2018 13:52
Tento produkt se prodává za 790 Kč, což je ovšem po 50% slevě, kterou poskytl výrobce. Recenze Dynamite diskuze. Johnson. Miloval jsem rybaření a dělal jsem to prvně pro vlastní zábavu a potěšení. Poté jsem se snažil své úlovky trochu zvýšit, ale moc to nevyšlo. Vrátil jsem se tedy k původnímu záměru – zábavě. Jenomže pak mi můj kamarád doporučil Dynamite aktivátor. https://rybydynamit.com/#2 Můžete nejen zvýšit frekvenci kousání, ale také nalákat největší rybu, která žije v hlubinách a zřídka padá na návnadu. Jak to funguje Dynamite aktivátor? Tento produkt se v letošním roce stal nejprodávanějším produktem pro rybáře v Evropě. Nicméně, každý chce vědět Dynamite jak to funguje a jaké výhody má? Sprej Dynamite návnada na rybaření obsahuje jedinečnou směs.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.