pánské tupé Henry

Luxusní tupé z pravého vlasu Henry představuje perfektní elegantní účes, který ale díky modernímu propracování snadno přetvoříte i v uvolněný rozcuch.

 

zobrazený odstín: M3s

Kód: 1224/M2S
Značka: HairMANia
9 000 Kč
Kategorie: Příčesy a tupé
Barva: M2s
| 1224/M2S
9 000 Kč
Barva: M5s
| 1224/M5S
9 000 Kč
Barva: M7s
| 1224/M7S
9 000 Kč
Barva: M17s
| 1224/M17
9 000 Kč
Barva: M44s
| 1224/M44
9 000 Kč
Barva: M34s
| 1224/M34
9 000 Kč
Barva: M39s
| 1224/M39
9 000 Kč

Modely Hanno a Henry z kolekce pánských tupé značky HairMANia jsou vyrobeny z pravého vlasu nejvyšší kvality. Je tedy možné vlas fénovat, barvit či žehlit.

Maximální přirozenost vzhledu zaručuje lace ofinka, která je vytvořena tak, aby přechod mezi výrobkem a lidskou pokožkou nebyl vůbec znatelný.

Spodní část výrobku je podšita monofilamentem “Technologie 2.0”, který je tak jemný, že se hodí i pro extrémně citlivou pokožku, zabraňuje jejímu dráždění a otlakům. Do této podložky je ručně napoutkovaný vlas tak, aby se dal vyčesávat různými směry a bylo tak možné vytvářet variabilní účesy. Zmíněná metoda se nazývá Freestyle a patří k novinkám v parukářském průmyslu.

 

materiál: pravý vlas, ruční práce

rozměr podkladu: 24 cm x 18 cm

délka vlasu: 10-12 cm

způsob upevnění: doporučujeme použít oboustranou lepící pásku na tupé a příčesy

 

  • Samolepící pásky a proužky umisťujte vždy pouze na silikonový lem tupé, nikdy ne na monofilový podklad (došlo by k vytrhání poutkovaného vlasu a poškození monofilu)
  • Používejte pouze speciální kosmetiku na pravý vlas, aby nedocházelo k narušení vlákna a elektrizování vlasu
  • nezapomínejte na pravidelnou regeneraci pravého vlasu, viz Péče o produkty
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Qasapwocim 30.3.2019 00:37
d3d3LmppbGx5bGVuYXUuY3o# olagob-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-u]olagob-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#olagob-t elsamid
Odpovědět
Avatar autora Ihfad 30.3.2019 00:37
d3d3LmppbGx5bGVuYXUuY3o# uyailob-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-u]uyailob-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#uyailob-t ikojauapo
Odpovědět
Avatar autora Owugeba 30.3.2019 00:37
d3d3LmppbGx5bGVuYXUuY3o# ucokobez-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-u]ucokobez-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ucokobez-t ekeulejoa
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.