tupé Just Nature

*****/

materiál : pravý vlas Remy kvality

zobrazený odstín : sand mix

velikost : 13 x 8 cm

délka vlasu : 26-28 cm

Varianta
5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní 5-10 dní Zvolte variantu
Kód: 730/CHO 730/MOC 730/BER 730/SAN 730/DAR 730/CHA 730/SAL 730/ESP Zvolte variantu
8 500 Kč
Kategorie: Příčesy a tupé
Záruka: 2 roky
ew toppower just nature
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

ZOBRAZENÍ BAREV MŮŽE BÝT ODLIŠNÉ OD SKUTEČNOSTI V ZÁVISLOSTI NA ROZLIŠENÍ VAŠEHO POČÍTAČE 

Mono **** - monofilament  - "filmová ofinka" - pravý vlas Remy

Rozměry 13 x 8 cm

Délka vlasů - 21-23 cm

Jedná se o pravý vlas, který lze kulmovat, fenovat, barvit a jinak upravovat, ale vždy se zřetelem na to, že se jedná o vlas mrtvý a je třeba jej pravidelně regenerovat, aby dlouho vydržel v kvalitní kondici. Doporučujeme tedy používat vedle klasických přípravků- šamponu, balzámu a kondicioneru- i vlasovou masku. Ta zamezí lámání suchého vlasu, zpevní narušené vlákno a dodá potřebnou odolnost výrobku.

Na konečky vlasu je dobré použít Hair Tip - jemný silikonový olej zabraňující třepení a lámání.

K připevnění tupé jsou na spodní straně umístěny čtyři prolamovací sponky, lze použít i oboustranou lepící pásku. 

Tupé čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.