tupé Perma Tec

***** SVĚTOVÝ TREND

Luxusní systém permanentního tupé, které drží 2-4 měsíce

Indický pravý vlas, 100% ruční práce, lace ofinka

Montura - 18x25 cm

Délka vlasu - 10-15 cm

Kód: 1826
Značka: Be Atractive!
7 500 Kč
Kategorie: TUPÉ pánské
ew hfm perma tec
Novinka Tip

Exkluzivní kolekce pro dynamické a energické muže žijící život naplno. Permanentní tupé se lepí přímo na pokožku a drží bez problémů 2-4 měsíce (s ohledem na typ pleti, její strukturu, pocení ...)

Trvale nositelný účes je pro muže skutečné plus, zvyšuje pocit vitality, komfortu, odstraňuje nepříjemný pocit spojený se ztrátou vlasů. Téměř 30% mužů ve věku 25 -30 let trpí hormonálním nebo geneticky způsobeným vypadáváním vlasů, ve věku nad 50 let je to již více než polovina mužské populace.

Kolekce Perma Fit je vyrobena z nejkvalitnějšího indického vlasu, ručně poutkovaná do jemného monofylu a doplněna jemnou nanomembránou, kterou lze zastřihnout podle potřeby zákazníka.

Velikost podložky tupé Perma Tec**** je 18x25 cm, délka vlasu cca 10-15 cm, v přední části možno indiviuálně zastřihnout a přizpůsobit potřebám muže.

Vlas je středně hustý, tudíž vypadá velmi přirozeně a nebudí dojem čepice. Díky "freestyle" poutkování je vlas přirozeně pohyblivý a dá se přečesávat různými směry bez toho, že by odstával a narušoval účes.

Model Perma Tec vydrží 2-4 měsíce. Je potřeba jej pravidelně čistit, tedy sundat z hlavy, vlas vyprat ve speciálním šamponu a balzámu a znovu je přilepit. Samolepící účinek se vlhkostí reaktivuje a je možné tedy tupé používat opakovaně. Pokud by bylo potřeba, je možné použít i samolepící pásky pro důkladnější pevnost. Nedoporučujeme zákazníkům s nadměrným pocením hlavy.

Pro kvalitní užívání je třeba používat pouze speciální přípravky na lepení, čištění pokožky i odstraňování zbytků původního výrobku. Připevnění je poměrně nenáročné na zručnost. Pokud byste přesto rádi využili služeb odborníků, rádi Vám doporučíme na naší infolince nejbližší salon, kde Vám ochotně pomohou.

Permanentní tupé Perma Plus ***** je určeno pro náročného muže zvyklého na elegantní účes bez potřeby neustále jej hlídat a dolepovat. Pravý indický vlas nejvyšší kvality je ručně poutkován do monofilové montury o velikosti 20x 25 cm. Podložka je olemována zpevněnou plochou pro upevnění pomocí obostraných lepících pásek. Můžete použít jakýkoli systém lepících pásek, doporučujeme však originál určený pro permanentní lepení. Jen tak docílíte pevné uchycení na 3-4 měsíce, podle typu pokožky.

Materiál lepidla odolává potu, vodě i nepříznivému počasí. Je potřeba však pokožku před aplikací pořádně odmastit a postupovat striktně podle návodu uvedeného výrobcem.

Pokožku zákazníka je třeba důkladně oholit a očistit přípravkem Peeling Shampoo. Tím se pleť zbaví nečistot a odumřelých kožních buněk a pomáhá docílit 100% kontaktu lepidla s pokožkou.

Po osušení naneseme Cleaner, kterým pokožku odmastíme a připravíme na proces lepení. Stejným přípravkem očistíme i monturu tupé.

Samotné lepení spočívá v nanesení lepidla Perma Liquid Glue štětcem nebo make up houbičkou do několika bodů na holou pokožku. Postupně rozetřeme do souvislé plochy a necháme cca 5 minut mírně zaschnout. Proces zopakujeme. Jakmile mléčná barva lepidla získá transparentní odstín - zprůhlední, je to znamení, že můžeme přistoupit k samotnému připevnění tupé.

Před celým procesem doporučujeme vyzkoušet na předloktí, zda lepidlo nebude na Vaší pokožce vyvolávat jakékoli alergické reakce.

Vzhledem k tomu, že velikost lysinky určené k nalepení je u každého zákazníka individuální, musíme před aplikací upravit velikost tupé přímo na míru. Vytvoříme si obtisk pro správné určení velikosti. (k této činnosti budete potřebovat asistenci druhé osoby.)

  •  měkkou kajalovou tužkou se na kůži označí přední okraj tupé
  • pomocí potravinové folie a lepící pásky vytvoříme model (obtisk) té části hlavy, kterou chceme schovat pod tupé)
  • vždy si označte přední a zadní část obtisku
  • tento obtisk přeneseme na tupé a skalpelem nebo nůžkami opatrně vystřihneme požadovanou plochu

Poté již postupujeme podle návodu:

  • oholíme požadovanou plochu hlavy
  • umyjeme Peeling Shampoo
  • vyčistíme přípravkem Cleaner - jak pokožku, tak tupé
  • na pokožku hlavy naneseme 1. vrstvu lepidla a necháme 5 minut zaschnout
  • naneseme 2. vrstvu a jakmile zprůhlední, přiložíme upravené tupé a pevně jej přitiskneme k pokožce
  • doupravíme zastřižením tam, kde tupé přesahuje přes vlasy, případně doplníme lepidlo, pokud by bylo potřeba

POZOR!!! Vlasové masky, balzámy a mastné přípravky na paruky a tupé nikdy nepoužíváme na PERMA SYSTÉM. Došlo by k uvolnění vlasu z montury a mohlo by dojít k jeho neúměrnému vypadávání.

Pro regeneraci vlasu je připraven přípravek Care+Repair. Stříká se pouze na konečky vlasů, nikoli na monturu (podobně jako masky a regenerace může promastit monturu), k odstranění zbytků lepidla při dalším lepení použijte Remover.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.