Víte, co jsou to tupé?

Někdy se jim říká také příčesky a mohli bychom je rozdělit do mnoha a mnoha kategorií

 

My bychom chtěli tyto kategorie vytvořit dvě: 

 

  • Tupé pro ty, kteří řeší řídké vlasy, ať už to, že jich příroda málo nadělila, nebo že o část vlasů přišli. Nabídka našich tupé je skutečně široká a dodá vám komfort i sebevědomí, ať už máte nepravidelné lysiny, nebo celkově řídké a jemné vlasy. 
  • Druhá kategorie je ta veselejší, a to když tupé použijeme jako pomůcku při prodlužování, zhušťování, modelování či experimentálním tvarování vlasů například při tvorbě společenských účesů.

 

Dnešní doba nabízí mnoho úžasných výdobytků a především ty estetické a kosmetické jsou nám tlačeny velmi intenzivně všemi směry. Všude kolem nás vykřikují nejrůznější šampony, make-upy, vitamínové doplňky či tvarující oblečení, že lusknutím prstů vylepší náš vzhled.

 

Ale denně potkáváme na šedých ulicích stovky lidí, kteří působí, že jdou přesně proti těmto reklamním tlakům - jejich zevnějšek nevykazuje žádnou nebo minimální péči.

 

Můžete namítnout, že mnoho z těchto lidí řeší závažné životní problémy, případně žijí tak bohatý vnitřní život, že jsou dokonale povzneseni nad péči o tělesnou schránku, kterou si bez našeho souhlasu dovoluje předepisovat dnešní povrchní a materialistická doba. 

 

A budete mít pravdu.

 

Vzhled není všechno, ale dělá mnoho. 

A mělo by nám na něm záležet v první řadě kvůli nám samotným. 

 

Pokud tedy někoho vlastní zevnějšek netrápí, tak je to skvělé a nikdo ho do změny nenutí. Pokud však sami v sobě cítíme pnutí, že se ve vlastním těle necítíme dobře, případně se při každém pohlédnutí do zrcadla trápíme určitými konkrétními nedokonalostmi, je na čase pro sebe něco udělat!

 

Problémem může být, že někteří z nás netuší, jak změny dosáhnout

 

Nejsou všichni zasvěceni do tajů kosmetiky, kouzlení s vlasy či radami profesionálních stylistů.

A když se řekne změna vzhledu, vybaví se jim náročné plastické operace za statisíce korun.   

 

Znovu říkáme, že pokud je někdo s nedostatky na svém vzhledu, které mohou přijít s věkem či prodělanými nemocemi, v naprosté harmonii a bere je jako přirozenou součást své osobnosti, upřímně mu tuto vnitřní sílu a přejeme a závidíme. 

 

Tento článek je určen pro ty, kteří se povzneseni být necítí a chtěli by něco změnit, aby jejich sebevědomí narostlo.

 

Nebo možná chtějí pomoci své mamince, babičce či tetě, které celý život myslí na druhé a starost a péči o sebe posouvají až na poslední kolej.

Z vlastního okolí ale víme, že i malá změna může způsobit to, že nám člověk omládne před očima a jeho nadšený pohled do zrcadla se odráží i v okolí. 

 

Proto pokud se trápíte nedostatkem či špatnou kvalitou vlastních vlasů, vlasy vám padají, řídnou nebo se vám na hlavě tvoří lysiny, může pro vás právě tupé být skvělým řešením. 

 

Tupé není kompletní paruka, pouze vlasový příčes a jako takový může pomoci právě tam, kde to potřebujete - dokonce i lokálně v případě lysin. Pro vysoké čelo můžete aplikovat speciální příčes s ofinou a v případě velmi jemných či řídkých vlasů použít například tupé, které již velmi připomíná paruku, ale přesto krásně splyne s vašimi vlastními vlasy.

 

tupekolaz

 

Napadají vás stále nějaká "ale"?

Svěřte se nám s nimi, třeba zde do komentáře nebo na náš e-mail info@jillylenau.cz! V příštím článku se jim podíváme podrobně na zoubek.