Pánské tupé

Mnoho mužů trápí řídnutí vlasů, které může snížit jejich sebedůvěru nebo se díky tomu mohou cítit nespokojení. Snadné řešení proti řídnutí vlasů je pánské tupé. Kvalitní tupé zaručují, že váš nový vzhled bude vypadat přirozeně a krásně splyne s vašimi stávajícími vlasy. Kromě toho, díky kvalitním materiálům, získáte také pohodlné nošení. Vyberte si z několika slušivých střihů a barev.

Pokud si pánové nepřejí nosit klasické pánské paruky, pak je pro ně tupé ideální volbou. 

Nejprodávanější

ew jason
 
8 890 Kč
ew jay
 
7 920 Kč
2 položek celkem
ew jay
7 920 Kč

Pánské tupé Jay s jemným monofilem vám zajistí při nošení naprosté pohodlí a delší vlas umožní různé variace účesů. materiál: umělé vlákno s pamětí zpracování: *****...

1215/M2S
ew jason
8 890 Kč

Pánské tupé Jason s jemným monofilem vám zajistí při nošení naprosté pohodlí. Model nabízí možnost různých variací účesů díky delšímu vlasu a bohatému objemu. materiál: umělé...

72/PEP

Být atraktivním v každém věku a životní situaci dnes již není nic těžkého. Ani pro ženu, ani pro moderního muže. Právě pro ty je připravena nová kolekce permanentních pánských tupé, která vyřeší problém se ztrátou vlasů. V dnešní době každý třetí muž ve věku 25 - 50 let trpí hormonální nebo genetickou ztrátou vlasů. U mužů ve věkové kategorii 50+ je to již každý druhý.

Vyzkoušejte pocit mladého vzhledu a zvýšeného sebevědomí díky vlasovému výrobku, který nebudete muset každodenně lepit. Až několik měsíců budete bez starosti užívat nový pocit energie a vitality. Alternativou mohou být pánské paruky.