Fólie na připevnění paruky nebo tupé

Kód: 778955878
300 Kč
Skladem

Speciální oboustraně lepící folie na připevnění paruky nebo tupé

Detailní informace

doprava zdarma
doprava zdarma
Doprava zdarma
Rádi vám poradíme
Rádi vám poradíme

Detailní popis produktu

Oboustraně lepící a opakovaně použitelná fólie na připevnění paruky či tupé .Lze použít na úplně holou pokožku v oblasti nad čelem, ušima či dle potřeby. Používá se také na podlepení té části paruky, která by mohla škrábat či jinak na pokožce vadit.

Její rozměr je 18x13 cm a lze podle potřeby nastříhat na potřebné pásky nebo body. K tomu, aby zafixovala paruku či tupé, je potřeba, aby pokožka byla absolutně holá a bez vlasů. Samolepící účinek je opakovatelný, stačí folii navlhčit a opět připevnit na správné místo.

Složení folie je hypoalergenní, nevyvolává žádné nebezpečné či nepříjemné rekace a snáší ji bez problémů i zákaznícj po chemoterapiích a jiných invazivních léčbách. Nedoporučuje se aplikovat na zjizvenou pokožku před úplným zahojením, ale to pouze z důvodu špatného přístupu kyslíku k léčenému místu.

Folie se používá pouze jako doplněk k připevnění výrobků - je potřeba vycházet z toho, že základem připevnění musí být upínací systém paruky nebo prolamovací sponky u tupé.

Na hlavě je neviditelná díky transparentní barvě, výrobním materiálem je příjemný silikon o tloušce cca 0,02cm - není tedy problém s tím, že by výrobek díky použití této pásky kdekoli dstával nebi jinak rušil přirozený vzhled účesu.

Její použití běžně doporučují vlásenkáři v divadlech a rklamních agenturách a teprve nedávno se stala i běžnou součástí prodeje pro koncové zákazníky.

Doporučujeme i tam, kde potřebujete posílit pocit důvěry v pevné uchycení paruky - zamezení klouzání a pohybu po hlavě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
JL Avatar autora folie na připevnění oaruky 31.7.2020 17:25
Jak na to?
Odpovědět