Fólie na připevnění paruky nebo tupé

Kód: 778955878
520 Kč
Skladem

Speciální oboustraně lepící folie na připevnění paruky nebo tupé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oboustraně lepící a opakovaně použitelná fólie na připevnění paruky či tupé .Lze použít na úplně holou pokožku v oblasti nad čelem, ušima či dle potřeby. Používá se také na podlepení té části paruky, která by mohla škrábat či jinak na pokožce vadit.

Její rozměr je 18x13 cm a lze podle potřeby nastříhat na potřebné pásky nebo body. K tomu, aby zafixovala paruku či tupé, je potřeba, aby pokožka byla absolutně holá a bez vlasů. Samolepící účinek je opakovatelný, stačí folii navlhčit a opět připevnit na správné místo.

Složení folie je hypoalergenní, nevyvolává žádné nebezpečné či nepříjemné rekace a snáší ji bez problémů i zákaznícj po chemoterapiích a jiných invazivních léčbách. Nedoporučuje se aplikovat na zjizvenou pokožku před úplným zahojením, ale to pouze z důvodu špatného přístupu kyslíku k léčenému místu.

Folie se používá pouze jako doplněk k připevnění výrobků - je potřeba vycházet z toho, že základem připevnění musí být upínací systém paruky nebo prolamovací sponky u tupé.

Na hlavě je neviditelná díky transparentní barvě, výrobním materiálem je příjemný silikon o tloušce cca 0,02cm - není tedy problém s tím, že by výrobek díky použití této pásky kdekoli dstával nebi jinak rušil přirozený vzhled účesu.

Její použití běžně doporučují vlásenkáři v divadlech a rklamních agenturách a teprve nedávno se stala i běžnou součástí prodeje pro koncové zákazníky.

Doporučujeme i tam, kde potřebujete posílit pocit důvěry v pevné uchycení paruky - zamezení klouzání a pohybu po hlavě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
JL Avatar autora folie na připevnění oaruky 31.7.2020 17:25
Jak na to?
Odpovědět