VÝHODNÁ SADA II. JL

Kód: 1242
850 Kč
Skladem

Kompletní péče o paruku v jednom balení za akční cenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodná sada obsahuje vše, co váš výrobek potřebuje k tomu, aby vám dlouho a dobře sloužil. Navíc při jeho objednání šetříte i výrazně náklady na péči o paruku.

Sada obsahuje šampon, balzám, kondicioner a lak, vše v balení po 200 ml. Při pravidelném každotýdenním ošetřování vám balení vydrží minimálně půl roku.

Po vyčištění výrobku  šamponem použijte vždy balzámovou lázeň. Síťka paruky zjemní, je příjemnější na nošení a neškrábe. Vlas se vrátí do přednastaveného účesu, je přirozeně leský, neláme se, nechumlatí a významně se problouží kvalita a přirozený vzhled výrobku.

Kondicioner je velmi potřebný pro přirozený lesk a lehkost účesu, zabraňuje plstnatění a zamotávání vlasu.

Lak je jemně zpevňující, nelepí, přirozně drží tvar modelu, chrání svým UV filtrem před blednutím barvy působením sluníčka.

Šampon jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlákna, nezatěžuje vlas a působí antistaticky proti elektrizování vlák­na. Používá se vždy jako šamponová lázeň, do které se namočí paruka otočená vlasem dovnitř. Po chvilce se výrobek jemně promne a propláchne opakovaně v čisté vodě. Pokud máte pocit, že vlas není zcela zbaven prachu a mastnoty, proces opakujte. 

Velmi nutný pro běžnou údržbu paruk je také balzám - ošetřuje a zjemňuje vlákno, navrací účesu původní tvar a objem.

 Balzám používáme vždy rozmíchaný ve vodní lázni, nikdy jej nedáváme přímo na výrobek. Po umytí paruky v šamponu ji namočíme do vodní lázně vytvořené z 1-2 litrů vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Po pár minutách vyjmeme a opatrně zbavíme přebytečné vody. Nikdy paruku neždímáme, nedrhneme, zacházíme s ní jako s jemným prádlem. V žádném případně nedoporučujeme používat jakýkoli zdroj tepla k urychlení vysušení. Fén, žehličky, tělesa topení ... toto všechno může paruku nevratně zničit.

Vlhkou paruku posadíme na polystyrenovou hlavu nebo speciální prodyšný stojánek a necháme volně uschnout. Teprve suchý výrobek pročešeme hřebenem nebo karáčem s kulatými hroty a můžeme dál upravovat za použití speciálního kondicioneru nebo laku na paruky.

Vždy věnujte zvýšenou pozornost lace ofinkám nebo partiím okolo obličeje. Jsou velmi pružné, ale tím, že nemají pevný okraj, jsou také náchylné k roztržení při neúměrném tahu nebo použití ostrého hřebenu.

Používejte vždy jen speciální přípravky určené k ošetřování paruk a příčesů. Při použití běžných přípravků riskujete nepřiměřené zatěžování vlákna, případné chemlonovatění a ztrátu tvaru výrobku.

Mnoho žen si nedovede představit úpravu účesu bez kvalitního laku, který celé dílo zafixuje a dodá mu odolonost proti nepřízni počasí.

U paruk často není používání laku nezbytné, protože vlákno je tepelně upravené do přednastaveného tvaru a jeho fixace tedy není tak nutná jako u vlasu přírodního. Přesto má lak řadu předností, kvůli nimž vám doporučujeme jej používat.

LESK- přirozený jemný lesk dodá vašemu účesu na autentičnosti. Určitě jste již někdy zahlédla ve svém okolí ženu s parukou na první pohled rozeznatelnou od běžných účesů. A víte, proč vás tak zaujala? Protože vypadala jako paruka. Chyběl jí přirozený lesk přírodního vlasu. To je velmi důležitá funkce kvalitního laku na vlasy.

ZPEVNĚNÍ- jak už víte, zpevnění účesu je u umělého vlákna částečně zaručeno tepelnou úpravou, po níž se vlas vrací do nastaveného tvaru po každém namočení, zvlnutí, česání... Přesto hlavně u delšího nebo složitějšího účesu doporučujeme zpevnit jej a dodat mu tak trvanlivost v náročných podmínkách každodenního nošení.

OCHRANA- Uv filtr obsažený v laku chrání barvu paruky před blednutím a šisováním. Hlavně v letních měsících nebo náročných podmínkách vyšší nadmořské výšky.

Obrázek je ilustrativní, obal může být změněn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Šampon, kondicionér, lak 27.5.2023 11:16
Po prvním použití dobré výsledky
Odpovědět