VÝHODNÁ SADA I. JL

Kód: 1233
398 Kč –7 %
P4291733
398 Kč –7 % 370 Kč
Skladem

Výhodný set kosmetiky potřebné k péči o vaši paruku, obsahuje vše, co Váš účes udrží krásný, přirozený a vzdušný.

Kosmetika je testována na citlivou pokožku a podléhá přísným hygienickým normám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodný set obsahuje šampon a balzám ve 200 ml balení. Cena jednotlivých výrobků je dohromady 399 Kč, v sadě je zakoupíte o 50 Kč levněji.

Výrobky odpovídají nejpřísnějším hygienickým normám, prodlouží použitelnost Vaší paruky o řadu měsíců a tím Vám šetří nemalé finanční prostředky na pořízení nového výrobku.

Velmi důležité je po použití šamponu použít i balzám, aby Vám paruka dlouho a dobře sloužila. Opomíjení balzámové lázně po vyprání paruky vede k jejímu zacuchávání, krepatění a lámání vlasu. Výrobek ztrácí lesk a přestává být vzhledově přirozený.

Šampon jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlákna, nezatěžuje vlas a působí antistaticky proti elektrizování vlák­na. Používá se vždy jako šamponová lázeň, do které se namočí paruka otočená vlasem dovnitř. Po chvilce se výrobek jemně promne a propláchne opakovaně v čisté vodě. Pokud máte pocit, že vlas není zcela zbaven prachu a mastnoty, proces opakujte. 

Velmi nutný pro běžnou údržbu paruk je také balzám - ošetřuje a zjemňuje vlákno, navrací účesu původní tvar a objem.

 Balzám používáme vždy rozmíchaný ve vodní lázni, nikdy jej nedáváme přímo na výrobek. Po umytí paruky v šamponu ji namočíme do vodní lázně vytvořené z 1-2 litrů vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Po pár minutách vyjmeme a opatrně zbavíme přebytečné vody. Nikdy paruku neždímáme, nedrhneme, zacházíme s ní jako s jemným prádlem. V žádném případně nedoporučujeme používat jakýkoli zdroj tepla k urychlení vysušení. Fén, žehličky, tělesa topení ... toto všechno může paruku nevratně zničit.

Vlhkou paruku posadíme na polystyrenovou hlavu nebo speciální prodyšný stojánek a necháme volně uschnout. Teprve suchý výrobek pročešeme hřebenem nebo karáčem s kulatými hroty a můžeme dál upravovat za použití speciálního kondicioneru nebo laku na paruky.

Vždy věnujte zvýšenou pozornost lace ofinkám nebo partiím okolo obličeje. Jsou velmi pružné, ale tím, že nemají pevný okraj, jsou také náchylné k roztržení při neúměrném tahu nebo použití ostrého hřebenu.

Používejte vždy jen speciální přípravky určené k ošetřování paruk a příčesů. Při použití běžných přípravků riskujete nepřiměřené zatěžování vlákna, případné chemlonovatění a ztrátu tvaru výrobku.

Obrázek je ilustrativní, obal může být změněn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: