Čepička pod paruku

Kód: 393
210 Kč
Skladem

syntetická čepička pod paruku pomáhá fixaci výrobku na hlavě, zajišťuje hygienické a pohodlné nošení výrobku i pro zákaznice s velmi citlivou pletí

Ilustrovaná fotografie

Odstín: tělová (béžová)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Syntetická čepička pod paruku pomáhá zafixovat výrobek tak, aby na hlavě neklouzal - pokud se jedná  zákaznici s menším objemem hlavy, navíc brání proniknutí potu od montury paruky a vy nemusíte výrobek tak často namáhat praním a čištěním.

Dalším velkým benefitem je fakt, že i zákaznice s citlivou pletí narušenou léčbou chemoterapiemi čí jinými nepříjemnými zákroky konstatují, že je paruka na hlavě neškrábe, její nošení je pohodlné a komfortní.

Čepičky vyrábíme v různých provedeních - vzdušná a pevnější, stejně jako v různých barvách podle potřeby zákaznic tak, aby její barva nenarušovala vzhled dokonalého účesu v místě, kde by čepička mohla prosvítat. Vybírat si můžete z barvy černé, tělové a šedé.

Po každém použití lze čepičku večer vyprat v jemném saponátu , mýdle nebo šamponu a do rána je připravená na další nošení. Nezatěžuje Vás tedy možnost, že paruka bude schnout několik dní a vy budete omezeni ve svých společnských aktivitách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: