paruka Charisma ******//

Kód: 385/MOC
7 500 Kč

Zvolte variantu

materiál : umělé vlákno, ruční práce, monofil, lace ofinka + partie okolo obličeje, luxusní výrobek nejvyšší kvality

zobrazený odstín : nougat rooted

velikost běžná 54 - 56 cm

přidělaná protiskluzová folie na spáncích a krku

Detailní informace

Odstín: mocca mix
Skladem | 385/MOC
7 500 Kč

Detailní popis produktu

ZOBRAZENÍ BAREV MŮŽE BÝT ODLIŠNÉ OD SKUTEČNOSTI V ZÁVISLOSTI NA ROZLIŠENÍ VAŠEHO POČÍTAČE

Zvlněná polodlouhá paruka moderního stylu je velmi ženská a elegantní. Lze ji použít na každodenní nošení či společenské události.

Vrchní část je ručně poutkovaná do monofilové podložky, která nad čelem a bočními partiemi obličeje přechází v jemnou lace pěšinku. Tím je zaručena možnost vyčesávat vlasy  bez nebezpečí, že by někdo poznal, že se jedná o parukový výrobek.

Týl a boční strany jsou poutkovány do jemné antialergické tkaniny, která dobře dýchá, je velmi lehká a jemná, tedy příjemná i pro zákaznice zcela bez vlasů. Nad ušima jsou umístěny pružinky, kterými se dá navolit přirozený tvar paruky tak, aby neodstávala a dobře seděla.

Zadní část je doplněna tresovanými partiemi zhušťující paruku tak, aby neprosvítala pokožka. Celý výrobek je podšit jemným tylem, zaručujícím, že i zákaznice s velmi citlivou pokožkou budou její nošení dobře snášet.

Účes je tepelně tvarovaný, takže si udrží svůj tvar i v nepříznivém počasí.

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: