Lak na umělé vlákno EW

Kód: 1831072
249 Kč
Skladem

zpevňuje, chrání a dodává přirozený lesk

Množství 200ml

Detailní informace

doprava zdarma
doprava zdarma
Doprava zdarma
Rádi vám poradíme
Rádi vám poradíme

Detailní popis produktu

Mnoho žen si nedovede představit úpravu účesu bez kvalitního laku, který celé dílo zafixuje a dodá mu odolonost proti nepřízni počasí.

U paruk často není používání laku nezbytné, protože vlákno je tepelně upravené do přednastaveného tvaru a jeho fixace tedy není tak nutná jako u vlasu přírodního. Přesto má lak řadu předností, kvůli nimž vám doporučujeme jej používat.

LESK- přirozený jemný lesk dodá vašemu účesu na autentičnosti. Určitě jste již někdy zahlédla ve svém okolí ženu s parukou na první pohled rozeznatelnou od běžných účesů. A víte, proč vás tak zaujala? Protože vypadala jako paruka. Chyběl jí přirozený lesk přírodního vlasu. To je velmi důležitá funkce kvalitního laku na vlasy.

ZPEVNĚNÍ- jak už víte, zpevnění účesu je u umělého vlákna částečně zaručeno tepelnou úpravou, po níž se vlas vrací do nastaveného tvaru po každém namočení, zvlnutí, česání... Přesto hlavně u delšího nebo složitějšího účesu doporučujeme zpevnit jej a dodat mu tak trvanlivost v náročných podmínkách každodenního nošení.

OCHRANA- Uv filtr obsažený v laku chrání barvu paruky před blednutím a šisováním. Hlavně v letních měsících nebo náročných podmínkách vyšší nadmořské výšky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.