paruka Xenita Hi - pravý vlas ****//

Kód: 2597/BLA
33 850 Kč

Zvolte variantu

materiál: pravý vlas, monofil, lace ofinka a partie okolo obličeje

zobrazený odstín: darkchocolate mix, lightbernstein rooted

velikost běžná 54 - 56 cm

délka vlasu cca: 40- 45 cm

Detailní informace

Odstín: espresso mix
5-10 dní | 2597/BLA
33 850 Kč
Odstín: chocolate mix
5-10 dní | 2597/BRO
33 850 Kč
Odstín: mocca mix
5-10 dní | 2597/CAR
33 850 Kč
Odstín: dakschocolate mix
5-10 dní | 2597/BAM
33 850 Kč
Odstín: lighthoney rooted
5-10 dní | 2597/ROO
33 850 Kč
Odstín: champagne rooted
5-10 dní | 2597/ROO2
33 850 Kč
Odstín: sandyblonde rooted
5-10 dní | 2597/PLU
33 850 Kč
Odstín: lightbernstein rooted
5-10 dní | 2597/DAR
33 850 Kč

Detailní popis produktu

Dlouho očekávaná paruka z lidského vlasu v Remy kvalitě. Remy znamená vlas ložený stejným směrem tak, aby se netřepil a nepůsobil slebě a matně.Moderní délka k ramenům dává mnoho možností pro modelaci společenských účesů , případně účesů vhodných pro každodenní nošení

mladistvý vzhled sluší všem věkovým kategoriím žen.

Paruka je vyrobena z kvalitního stálobarevného vlákna, které je napoutkováno do monofilové podložky na temeni hlavy.

Přední část nad čelem je doplněna širokou lace pěšinkou, která umožňuje vyčesávání vlasů z čela bez nebezpečí, že by bylo vidět přechod mezi parukou a pokožkou zákaznice. Navíc je paruka nad čelem doplněna jemným silikonovým páskem zajišťujícícm přilnavost paruky k hlavě a její stabilitu i ve velmi náročných podmínkách.

Zadní část  výrobku je také ručně poutkovaná, tentokrát do jemné nedráždivé tkaniny, která dobře dýchá a  zajišťuje veškerý komfort své majitelce.

Pouze spodní část temene je  tressovaná. Tressy jsou upevněny na tkanině a mezi nimi je ručně vpoutkováno přiměřené množství vlasů tak, aby nebyla vidět pokožka hlavy a přitom účes nepůsobil zbytečně objemně a nepřirozeně. Také tressy jsou podšity jemným tylem tak, aby nedráždili ani velmi citlivou pokožku nebo pleť po chemoterapiích a jiných náročných lékařských procedůrách.

Velmi luxusní a přirozený styl účesu, vzdušný, lehký.

 

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské paruky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: