Antistatický kartáč A 101

neelektrizuje účes, chrání vlas před lámáním, velmi vhodný na výrobky s monofilem nebo lace

Skladem
Kód: 1904
Značka: Ellen Wille
300 Kč
Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 2 roky

Antistatický kartáč s kulatými hroty je velmi vhodný pro bezpečnou manipulaci s parukami, jejichž součástí je monofilová vsadka, lace ofinka nebo lace partie okolo obličeje. Tím, že hroty mají kulaté zakončení, nehrozí nebezpečí roztržení jemného tylu, případně vytrhávání vlasů z tressu.

Speciální složení materiálu zamezuje elektrizaci vlasu a rozlétávání účesu. Pokud před finální úpravou použijete kondicioner a jemným popraškem zvlhčíte paruku, lze účes tvarovat do jemných proužků, v nichž více vyniknou efekty melírů a rooted barev.

Karáč udržujte v čistotě, je třeba jej pravidelně čistit, nejlépe v šamponové lázni. Při používání přímého zdroje tepla - týká se úpravy paruk z pravého vlasu - držte kartáč v bezpečné vzdálenosti, aby nedošlo k jeho poškození.

Výrobek je testovaný a ani při styku s velmi jemnou pokožkou, případně pokožkou oslabenou chemoterapiemi či jinými léčebnými metodami, nevyvolává alergické reakce.

Přestože je výrobek navržen tak, aby neničil a netrhal jemné vlákno a lace materiál, dbejte na zvýšenou opatrnost při rozčesávání výrobku - hlavně v partiích obsahující monofil nebo lace podložku. Toto poškození není bráno jako záruční vada a výrobek tedy nepodléhí reklamačnímu řízení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.