balzám na pravé vlasy

Skladem
Kód: 751
Značka: Ellen Wille
350 Kč
Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 2 roky

Nutný pro běžnou údržbu paruk- ošetřuje a zjemňuje vlákno, navrací účesu původní tvar a objem. Jedná se o  speciální přípravky určené k ošetřování paruk a příčesů z pravého vlasu. Při použití běžných přípravků riskujete nepřiměřené zatěžování vlákna, případné chemlonovatění a ztrátu tvaru výrobku, neboť paruka je vyrobena z vlasu pravého, ale již mrtvého. Proto vlákno potřebuje výraznější a odlišnou péči než vlas lidský.

Obrázek je ilustrativní, obal může být změněn.

Balzám používáme vždy rozmíchaný ve vodní lázni, nikdy jej nedáváme přímo na výrobek. Po umytí paruky v šamponu ji namočíme do vodní lázně vytvořené z 1-2 litrů vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Po pár minutách vyjmeme a opatrně zbavíme přebytečné vody. Nikdy paruku neždímáme, nedrhneme, zacházíme s ní jako s jemným prádlem. Pro usušení lze použít i fén, žehličku či jiné šetrné zdroje tepla, vždy ale mějte na paměti, že nepřiměřená teplota může vlas spálit a vysušovat. Tady víc než kde jinde platí pravidlo povinnosti používat celou řadu regeneračních přípravků - včetně masky a kondicioneru. Všechny tyto přípravky naleznete v sekci KOSMETIKA.

Vždy věnujte zvýšenou pozornost lace ofinkám nebo partiím okolo obličeje. Jsou velmi pružné, ale tím, že nemají pevný okraj, jsou také náchylné k roztržení při neúměrném tahu nebo použití ostrého hřebenu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.