paruka Cri ****

materiál: umělé vlákno

zobrazený odstín: champagne rooted

velikost běžná 54 - 56 cm

Varianta
3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní Zvolte variantu
Kód: 2579/BLA 2579/BRO 2579/PLU 2579/DAR 2579/CAR 2579/BAM 2579/TAN 2579/ROO2 2579/ROO Zvolte variantu
5 100 Kč
Kategorie: Dámské paruky
Záruka: 2 roky

Nejextravagantnější model kolekce - paruka Cri v délce nad ramena cca 25 - 30 cm velmi výrazného vzhledu a moderních barev. Rovně střižený vlas alla Kleopatra v našich kolekcích dlouho chyběl. Nenechte se zmást pohledem na zadní partii, která by mohla budit dojem podkovy. Vlas je střižený rovně jako podle pravítka. Přesto díky tvaru lidské hlavy vzadu jemnou podkovu tvoří.

Použitým materiálem je Hight Heat Fiber vlákno s vysokou tepelnou tolerancí, což umožňuje vlas žehlit i jemně podtočit, pokud to budete považovat za důležité.

Díky monofilové podložce  je i při velmi blízkém pohledu paruka k nerozeznání od lidské pokožky s jednotlivě vyrůstajícími vlasy. Velmi kvalitní zpracování z modelu dělá favorita kolekce. 

Provedení je v běžné velikosti 53 - 57 cm, mnoho moderních barevných variant včetně novýcj odstínů cherryred mix, pastel rose RT, rosewood RT

 

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.