paruka Drive ***//

materiál: umělé vlákno, monofilová pěšinka, lace ofinka a partie okolo obličeje

zobrazený odstín: bernstein rooted, pearlblonde rooted

velikost běžná 54 - 56 cm

Varianta
3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní 3-5 dní Zvolte variantu
Kód: 2588/BLA 2588/BRO 2588/DAR 2588/CAR 2588/PLU 2588/BAM 2588/ROO Zvolte variantu
5 400 Kč
Kategorie: Dámské paruky
Záruka: 2 roky

Paruka rovného střihu v oblíbené délce na ramena cca 30 - 35 cm, přirozeného vzhledu a moderních barev. Ojedinělý model se střední pěšinkou a prodlouženou lace ofinkou až k uším. Díky tomu je i při velmi blízkém pohledu paruka k nerozeznání od lidské pokožky s jednotlivě vyrůstajícími vlasy, lze ji vyčesávat nad čelem a za uši, spínat do drdolu nebo culíku - prostě variabilně modelovat podle Vaší nálady a šikovnosti.

Provedení v běžné velikosti 53 - 57 cm, mnoho moderních barevných variant. Použitým materiálem je velmi kvalitní Hight Heat Fiber umělé vlákno, které lze tepelně upravovat do 130 stupňú Celsia. Bez obav tak můžete vlas žehlit, natáčet, kulmovat. 

Také u tohoto modelu naleznete jinde nepoužité barevné varianty - např. chrryred mix 

 

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.