paruka Award ******//

Kód: 87/CHO
13 990 Kč

Zvolte variantu

materiál: kvalitní pravý vlas v REMY kvalitě, monofil, ruční práce,lace ofinka a partie okolo obličeje

zobrazený odstín : chocolate mix

velikost běžná 54 - 56 cm

Detailní informace

Odstín: chocolate mix
Skladem | 87/CHO
13 990 Kč

Detailní popis produktu

ZOBRAZENÍ BAREV MŮŽE BÝT ODLIŠNÉ OD SKUTEČNOSTI V ZÁVISLOSTI NA ROZLIŠENÍ VAŠEHO POČÍTAČE

Exkluzivní paruka sportovního střihu v délce vlasu 15 cm. Model velmi slušivý mladému obličeji i starší ženě.

Pravý vlas v nejvyšší kvalitě  ručně zpracovaný je zárukou ojedinělosti této luxusní kolekce. Kvalitu nejen vidíte, ale i cítíte - lehoučké a vzdušné modely téměř nic neváží, montura paruky je určena i pro velmi citlivou pokožku, nedráždí a neškrábe, navíc je podšita jemným tylem tak, aby nošení výrobku bylo co nejkomfortnější, nebylo obtížné ani pro zákaznice s velmi citlivou pletí nebo po chemoterapiích a jiných léčebných procedůrách.

Barevná škála je rozdělena do základních odstínů tak, aby při případném dobarvování paruky nedocházelo k odleskům v nežádoucích tónech.

Vlas je poutkovaný do monofilové podložky tak, aby byl vždy ve směru přirozeného růstu jednotlivých vlasů - tzv. REMY zpracování. Vlas se tak netřepí, nešupinatí, neláme a dlouho vydrží v prvotřídní kvalitě. Monofil je podšit jemným tylem, nad ušima jsou umístěny dvě prolamovací pružinky, kterými si majitelka upraví tvar paruky tak, aby přilnul k hlavě a neodstával. V zadní části - na týle paruky- je upínací systém suchých zipů, kterými se zajistí paruka tak, aby neklouzala a její nošení bylo pro majitelku příjemné. Dá se tím korigovat i velikost paruky. Nad čelem je model doplněn lace ofinkou - jemným materiálem, do kterého jsou ručně poutkovány jednotlivé vlasy tak, aby budily dojem, že vyrůstají přímo z kůže. Efekt velmi přesvědčivý a ani při velmi blízkém kontaktu neodhalitelný.

Paruka z pravého vlasu vždy vyžaduje zvýšenou péči - jak o udržování kvality vlákna, tak i barvení a tvarování. I z tohoto důvodu počítejte s tím, že námi dodaný výrobek je pro Vás jakýmsi polotovarem, který se třeba doupravit podle Vašich požadavků - načesat, přistřihnout, případně dotónovat. Variabilita paruk z pravého vlasu je určena vysoce náročným zákaznicím s potřebou měnit vzhled, experimentovat, realizovat se prostřednictvím svého účesu. Pokud tuto kreativitu v sobě nemáte, doporučujeme Vám spíše výrobky z umělého vlákna, které svůj tvar i barevnost mají přednastavený již z výroby.

K údržbě paruk této kolekce doporučujeme výhradně speciální přípravky na pravý vlas. Naleznete je v sekci KOSMETIKA. Nedoporučujeme používat běžnou kosmetiku z drogerií. Jsou vyráběny na principu odmašťování a to je pro mrtvý vlas paruky nevhodné. Vlas by se zbytečně vysušoval a lámal. V každém případě neopomíjejte použití balzámu a kondicioneru, které jsou nezbytně důležité pro dlouhou životnost vlákna. Balzám vlas zjemní, zabrání jeho elektrizování a obalí jej ochrannou vrstvičkou. Kondicioner zpevní účet, ochrání barvy UV filterm a nedovoluje jemným nečistotám nalepit se na vlákno. Regenerační masku doporučujeme používat jako občasnou výživu vlasu. Uvědomme si, že sice pravý, ale mrtvý vlas nemá schopnost samostatné regenerace, a proto potřebuje zabránit lámání jinou cestou.

Velikost paruky je univerzální - tedy od 54 - 56 cm obvodu hlavy. Pokud si chcete být naprosto jistá upevněním, je možné použít i oboustranné lepící pásky. Pozor pouze na to, abyste lepící plochu připavnili na okraj paruky, nikoli na monofil či lace ofinku. Při sundavání paruky by mohlo dojít k vytržení poutkovaných vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora 6.8.2016 19:23
Prosím,neslo by to nafotit lépe?Modelka tam má ruku a není dobré vidět střih vlasů u uši a to je dost podstatné!!!!Děkuji
Odpovědět