Balzám na pravé vlasy EW

Kód: 751
425 Kč
Skladem

Speciální přípravek nutný o ošetření paruky. Dodává lehkost. vzdušnost a přirozený lesk výrobku, chrání před vysušováním a lámáním vlasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutný pro běžnou údržbu paruk- ošetřuje a zjemňuje vlákno, navrací účesu původní tvar a objem. Jedná se o  speciální přípravky určené k ošetřování paruk a příčesů z pravého vlasu. Při použití běžných přípravků riskujete nepřiměřené zatěžování vlákna, případné chemlonovatění a ztrátu tvaru výrobku, neboť paruka je vyrobena z vlasu pravého, ale již mrtvého. Proto vlákno potřebuje výraznější a odlišnou péči než vlas lidský. Vlas tak nebude elektrizovat, poletovat a naružovat strukturu účesu.

Obrázek je ilustrativní, obal může být změněn.

Balzám používáme vždy rozmíchaný ve vodní lázni, nikdy jej nedáváme přímo na výrobek. Po umytí paruky v šamponu ji namočíme do vodní lázně vytvořené z 1-2 litrů vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Po pár minutách vyjmeme a opatrně zbavíme přebytečné vody. Nikdy paruku neždímáme, nedrhneme, zacházíme s ní jako s jemným prádlem. Pro usušení lze použít i fén, žehličku či jiné šetrné zdroje tepla, vždy ale mějte na paměti, že nepřiměřená teplota může vlas spálit a vysušovat. Tady víc než kde jinde platí pravidlo povinnosti používat celou řadu regeneračních přípravků - včetně masky a kondicioneru. Všechny tyto přípravky naleznete v sekci KOSMETIKA.

Vždy věnujte zvýšenou pozornost lace ofinkám nebo partiím okolo obličeje. Jsou velmi pružné, ale tím, že nemají pevný okraj, jsou také náchylné k roztržení při neúměrném tahu nebo použití ostrého hřebenu. Takto způsobená vada nepodléhá reklamačnímu řízení, neboť je způsobena mechanickám tahem. Doporučujeme využít hřebeny s kulatými hroty, příadně antistatický kartáč - viz kategorie DOPLŇKY.

Nezapomeňte alespoň při každém 2.-3. mytí paruky použít regenerační masku, která zabraňuje vysychání a lámání mtrvého lidského vlasu a prodlužuje přirozený vzhled Vašeho výrobku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: