Maska na pravé vlasy EW

Kód: 754
710 Kč
Skladem

regeneruje pravý vlas a dodává mu lesk a vitalitu, prodlužuje bezproblémové používání výrobku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Regenerační maska na pravý vlas je nezastupitelným přípravkem pro dlouhou životnost vaší paruky.

Ačkoliv se na paruky, které v naší nabídce naleznete, používá při výrobě vždy jen kvalitní a testovaný pravý vlas, musíme si uvědomit, že se jedná o vlas mrtvý, nevyživovaný přírodní cestou a tudíž velmi lehce zničitelný. Regenerační maska stejně jako kvalitní šampon, balzám a kondicioner dodává vlasu to, co jej chrání před lámáním, ztrátou barvy a přirozeného lesku.

Maska se nanese na vlhkou vypranou paruku a nechá cca 10 minut působit. Poté opatrně pod vlažnou tekoucí vodou masku odstraníme a paruku necháme na polystyrenové hlavě volně uschnout.

Již po prvním použití masky uvidíte rozdíl v lesku a kvalitě vlákna. Pro váš dobrý pocit a elegantní vzhled výrobku naprosto nenahraditelná péče.

V žádném případě nepoužívejte jiné než originální výrobky péče na ošetřování paruk. Jenom tak vám můžeme garantovat, že vám vaše paruka bude dlouho a dobře sloužit.

U dlouhých paruk doporučujeme využít i novinku Hair Tip Liquid -silikonový olej na konečky vlasů.

Silikonový olej na konečky vlasu, který zabraňuje třepení, odírání o oděv, zjemňuje vlákno a chrání jej. Vtírá se do konečků vlasů, neoplachuje se. Při jeho použití doporučujeme mezi dva prsty rozetřít jednu kapku a jemně ji vetřít do oslabených konečků. Nepřiměřené množství vede k maštění vlasu a efekt by byl naprosto opačný.

Vlasoví specialisté používají pár kapek oleje do poslední balzámové lázně tak, aby se po vlasu paruky rovnoměrně rozprostřel a dodal tak účesu přirozený vzhled a lesk.

Uvědomme si, že delší vlasy se otírají o oděv a dostávají tak největší zátěž. To vede k jejich dredatění a plstnatění. Je to běžný jev, kterému se nedá zabránit stejně jako ošlapání bot při jejich běžném nošení. Právě proto vlasoví profesionálové vymysleli přípravek, který by tomu měl zabránit.

Paruku vyperete ve vlažné lázni a poté namočíte do lázně z balzámu. Posadíte na polystyrenovou hlavu, necháte proschnout a pomocí kondicioneru ve spreji a silikonového oleje začnete vlas rozčesávat. Vždy začínáme ve spodní partii vlasů - u oslabených konečků a postupně postupujeme nahoru k temeni paruky. Vždy přidáváme pouze pár centimetrů - podle toho, jak je paruka poškozená a zacuchaná. Nastříkáme kondicionerem, který vlas uvolní a prsty s jemnou vrstvou silikonového oleje pramínky přejedeme. - Pozor!!!  Při nepřiměřeném množství bude pramen mastný a to nechceme. Zrovna tady platí - radějí méně než více.

Při troše trpělivosti bude i poměrně hodně používaná paruka vypadat zase jako nová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: