Šampon na pravé vlasy EW

Kód: 748
425 Kč
Skladem

speciální šampon na paruky z pravého vlasu, čistí, odmašťuje a zbavuje výrobek nežádoucícho pachu

obsah : 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šampon jemně a šetrně odstraňuje nečistoty a mastnotu z vlákna, nezatěžuje vlas a působí antistaticky proti elektrizování vlák­na. Používá se vždy jako šamponová lázeň, do které se namočí paruka otočená vlasem dovnitř. Po chvilce se výrobek jemně promne a propláchne opakovaně v čisté vodě. Pokud máte pocit, že vlas není zcela zbaven prachu a mastnoty, proces opakujte.

Používejte vždy speciální šampony na paruky z pravého vlasu. U použití běžných přípravků na lidský vlas může dojít k nevratnému poškození. Uvědomme si, že se jedná o vlas mrtvý, který vyžaduje zvýšenou regeneraci speciálními přípravky. Pokud se mu této péče nedostane, může se lámat, krepovatět a ztrácet přirozený lesk.

Velmi nutný pro běžnou údržbu paruk je také balzám - ošetřuje a zjemňuje vlákno, navrací účesu původní tvar a objem.

 Balzám používáme vždy rozmíchaný ve vodní lázni, nikdy jej nedáváme přímo na výrobek. Po umytí paruky v šamponu ji namočíme do vodní lázně vytvořené z 1-2 litrů vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Po pár minutách vyjmeme a opatrně zbavíme přebytečné vody. Nikdy paruku neždímáme, nedrhneme, zacházíme s ní jako s jemným prádlem.

K úpravě paruky můžeme použít i přiměřený zdroj tepla - žehličku, fén, kulmu... Pozor na extrémní teploty, můžou vlas narušit a poničit.

U paruk z pravého vlasu platí více než jinde potřeba pravidelné regenerace a výživy formou zábalových masek a kondicionerů. Všechny tyto výrobky naleznete v sekci KOSMETIKA.

Vždy věnujte zvýšenou pozornost lace ofinkám nebo partiím okolo obličeje. Jsou velmi pružné, ale tím, že nemají pevný okraj, jsou také náchylné k roztržení při neúměrném tahu nebo použití ostrého hřebenu.

Používejte vždy jen  speciální přípravky určené k ošetřování paruk a příčesů. Při použití běžných přípravků riskujete nepřiměřené zatěžování vlákna, případné chemlonovatění a ztrátu tvaru výrobku.

Obrázek je ilustrativní, obal může být změněn.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: