Stylingový krém EW

Kód: 2303
Novinka
Značka: Ellen Wille
659 Kč –18 %
styling cream 2
659 Kč –18 % 540 Kč
Skladem

Profesionální výrobek určený k úpravě detailů účesu. Dobré zpevnění, přirozený vzhled

obsah : 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylingový krém doplňuje kompletní řadu profesionální kometiky řady Ellen Wille. Používají jej vlásenkáři na docílení jemných detailů , kudrlin, pramínků, rozcuchů a podobných variant účesů. Jeho jemná komzistence zaručí pevné a vzhledově přirozené modelování jednotlivých detailů - např. okolo obličeje.

Dobře se vymývá, nelepí, neulpívá na něm prach a nečistoty, lze jej přečesat a tvar modelu změnit.

Doporučujeme mezi dva prsty přiměřené množství zahřát a jemně vetřít do upravované partie. Také tady platí pravidlo - méně je více. Při přehnané vrstvě může na paruce tvořit matný film a vlas bude vypadat nepřirozeně.

Pro dlouhotrvacící bezproblémové používání vašich parukových výrobků prosím dbejte na používání pouze doporučených speciálních čistících prostředků - šamponu, balzámu, laku a condicioneru. Nově jsme pro vás připravili i regenerační masky jak na pravý tak i umělý vlas. Podrobný návod na regeneraci a mytí paruky naleznete i v našich videotypech.

U dlouhých paruk doporučujeme využít i novinku Hair Tip Liquid -silikonový olej na konečky vlasů.

Silikonový olej na konečky vlasu, který zabraňuje třepení, odírání o oděv, zjemňuje vlákno a chrání jej. Vtírá se do konečků vlasů, neoplachuje se. Při jeho použití doporučujeme mezi dva prsty rozetřít jednu kapku a jemně ji vetřít do oslabených konečků. Nepřiměřené množství vede k maštění vlasu a efekt by byl naprosto opačný.

Vlasoví specialisté používají pár kapek oleje do poslední balzámové lázně tak, aby se po vlasu paruky rovnoměrně rozprostřel a dodal tak účesu přirozený vzhled a lesk.

Uvědomme si, že delší vlasy se otírají o oděv a dostávají tak největší zátěž. To vede k jejich dredatění a plstnatění. Je to běžný jev, kterému se nedá zabránit stejně jako ošlapání bot při jejich běžném nošení. Právě proto vlasoví profesionálové vymysleli přípravek, který by tomu měl zabránit.

Paruku vyperete ve vlažné lázni a poté namočíte do lázně z balzámu. Posadíte na polystyrenovou hlavu, necháte proschnout a pomocí kondicioneru ve spreji a silikonového oleje začnete vlas rozčesávat. Vždy začínáme ve spodní partii vlasů - u oslabených konečků a postupně postupujeme nahoru k temeni paruky. Vždy přidáváme pouze pár centimetrů - podle toho, jak je paruka poškozená a zacuchaná. Nastříkáme kondicionerem, který vlas uvolní a prsty s jemnou vrstvou silikonového oleje pramínky přejedeme. - Pozor!!!  Při nepřiměřeném množství bude pramen mastný a to nechceme. Zrovna tady platí - radějí méně než více.

Při troše trpělivosti bude i poměrně hodně používaná paruka vypadat zase jako nová.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o paruky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: