paruka Cloud **/ high heat fiber

Kód: 2576/BLA
6 010 Kč

Zvolte variantu

materiál: umělé vlákno, monofilová ofinka

fiber hight heat: paruka se může tepelně upravovat díky memory efektu ( teplota do 130°, nesmí se překročit výše)

zobrazený odstín: sand tipped, pastel rose rooted, espresso tipped

velikost běžná 54 - 56 cm

Detailní informace

Odstín: champange rooted
5-10 dní | 2576/TAN
6 010 Kč
Odstín: sandyblonde rooted
5-10 dní | 2576/DAR
6 010 Kč
Odstín: darkchocolate mix
5-10 dní | 2576/BAM
6 010 Kč
Odstín: rosewood rooted
5-10 dní | 2576/PLU
6 010 Kč
Odstín: espresso tipped
5-10 dní | 2576/BLA
6 010 Kč
Odstín: pastel rose rooted
5-10 dní | 2576/ROO
6 010 Kč
Odstín: chocolate tipped
5-10 dní | 2576/BRO
6 010 Kč
Odstín: sand tipped
5-10 dní | 2576/CAR
6 010 Kč
Odstín: cherryred mix
5-10 dní | 2576/ROO2
6 010 Kč

Detailní popis produktu

Paruka v oblíbené délce  pod lopatky cca 40 - 45 cm , přirozeného vzhledu a moderních barev. Díky monofilové podložce  je i při velmi blízkém pohledu paruka k nerozeznání od lidské pokožky s jednotlivě vyrůstajícími vlasy, lace ofinka a prodloužené partie okolo obličeje umožňují vyčesávání vlasu za uši, nad čelem, modelací různých účesů včetně modních rozcuchů, uzlů a drdolů. Prostříhaná partie okolo obličeje velmi lichotí i kulatějšímu typu tváře.

Monofilová položka ve tvaru trianglu přirozeně rozděluje položení vlasu v temeni paruky a umožňuje vyčesávání do různých stran.

Materiálem použitým k výrobě modelu je speciální Hight Heat Fiber vlákno - vlas s tepelnou tolerancí. Paruku tedy lze fenovat, kulmovat a žehlit, pouze však do teploty 130 stupňů Celsia.

Za povšimnutí stojí i speciální barevné varianty v provedeni tipped - jemné zesvětlení dlouhého vlasu ve špičkách. Tím se dosáhne efektu zdravě vyhlížejícího přirozeného tónu. Zajímavé je i provedení v nových trendových barvách - pastel lilac, patel rose atd. 

Provedení je v běžné velikosti 53 - 57 cm, mnoho moderních barevných variant. Použitým materiálem je velmi kvalitní umělé vlákno  s tepelnou tolerancí. 

 

Při údržbě paruky vždy používejte speciální ŠAMPON, BALZÁM, KONDICONER  a případně LAK na umělé vlákno. Pouze tak můžeme garantovat, že Vám náš výrobek bude dlouho a bez problémů sloužit.

Paruku čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slevou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské paruky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: