Care and Repair na pravý vlas EW

Kód: 1868
450 Kč
Skladem

Regenerace pravého vlasu, dokonalá péče ve preji, která optimálně vyhledává narušená místa vlasu a opravuje je

Detailní informace

Detailní popis produktu

Care repair je jedinečný přípravek v péči o mrtvý lidský vlas. Vyhledává ve vlasu praskliny vzniklé používáním hřebenů, vlivem počasí a nešetrného zacházení, jejichž jemné prasklinky obalí neviditelnou vrstvičkou hydratační péče a dokonale ji zacelí.

Samozřejmostí je již preventivní používání, u výrazných prasklin a potrhaných vlasů jeho účinek není dostatečně silný, aby zachránil vše. Musíme mít na paměti, že je jedná o mrtvý vlas bez přirozené výživy a ochrany.

Doporučujeme si ošetření paruky z pravého vlasu použít speciální šampon a balzám - viz návody u jednotlivých výrobků, a po té na vlhklý účes posazený na polystyrenové hlavě aplikovat spray Care´n Repair a nechat zaschnout.

Při pravidelném používání se vlas nebude tolik lámat, bude chráněn před nepříznivými vlivy počasí a paruka Vám bude sloužit prokazatelně delší dobu.

U paruk s lace ofinkou a monofilem upozorňujeme na potřebu opatrně zacházet s hřebeny a kartáči, aby se jemný materiál nepoškodil. Stejně tak při nasazování paruky na hlavu - vyhýbejte se nepřiměřenému tahu v této oblasti, mohlo by dojít k poškození, které nespadá pod reklamační řízení. Jedná se o jemný materiál, se kterým je třeba jemně zacházet.

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: