tupé Ideal

*****/

materiál : pravý vlas Remy kvality

zobrazený odstín : champagne rooted

velikost : 24 x 27 cm

délka vlasu : 9 - 14 cm

Kód: 447/CHO
13 490 Kč
Kategorie: Příčesy a tupé
Odstín: chocolate mix
5-10 dní | 447/CHO
13 490 Kč
Odstín: mocca mix
5-10 dní | 447/MOC
13 490 Kč
Odstín: bernstein mix
5-10 dní | 447/BER
13 490 Kč
Odstín: sand mix
5-10 dní | 447/SAN
13 490 Kč
Odstín: sandy blonde/rooted
5-10 dní | 447/SAN2
13 490 Kč
Odstín: darkschocolate mix
5-10 dní | 447/DAR
13 490 Kč
Odstín: champagne rooted
5-10 dní | 447/CHA
13 490 Kč

ZOBRAZENÍ BAREV MŮŽE BÝT ODLIŠNÉ OD SKUTEČNOSTI V ZÁVISLOSTI NA ROZLIŠENÍ VAŠEHO POČÍTAČE

Mono **** - monofilament + tresse - "filmová ofinka"

Rozměry 24 x 27 cm

Délka vlasů - 9-14 cm

Jedná se o pravý vlas, který lze fenovat, kulmovat, barvit, žehlit i jinak upravovat, ale vždy se zřetelem na to,že se jedná o vlas mrtvý, který se musí také pravidelně regenerovat, aby dlouho vydržet v dané kvalitě. Mimo běžných přípravků- jako je šampon, balzám a kondicioner- je třeba používat i masku na pravý vlas. Ta dodá vláknu pružnost a přirozený lesk, zabraňuje lámání, vysušování  třepení.

Tupé je připevněno pomocí prolamovacích sponek a lze využít i oboustrannou lepící pásku.

Tupé čistíme vždy v šamponové lázni, kam ji na 5 -10 minut namočíme, poté propláchneme v čisté vodě a následně ponoříme opět na 5 minut do lázně vytvořené z 1 litru vlažné vody a 1-2 lžic balzámu. Nikdy přípravky neaplikujte přímo na vlákno, ale vždy do přiměřeného množství vlažné vody. Výrobek nemneme, pouze lehce propláchneme a necháme volně uschnout na polystyrenové hlavě, případně na skládacím stojánku. Velký pozor na přímý proud horkého vzduchu - nikdy nefenujeme, nesušíme na radiátoru nebo jiného zdroje přímého tepla. Vlas je tepelně upravený a narušili bychom tak jak strukturu vlákna, tak i tvar účesu.

Pokud při procesu čištění nebudeme používat balzám, vlákno výrobku bude hrubé, matné a nebude držet přednastavený tvar. Aplikace balzámu je velmi důležitá pro zachování kvality výrobku.

Stejně důležitý je i kondicioner, který chrání výrobek před vysušováním, díky UV filtru také před blednutím a vymýváním barvy. Dalším pozitivním účinkem je jednodušší rozčesávání a ochrana konečků paruky.

Lak na paruky není třeba používat, pokud nechcete výrazně zpevnit účes. Také tady platí pravidlo - vždy jen speciální lak! Lak na pravý vlas je lepivý a nehodí se na umělé vlákno. Paruka by nešla rozčesat a zbytečně by na sebe nalepovala nečistoty z okolí.

Všechny výrobky potřebné k údržbě paruky naleznete v kolonce KOSMETIKA - Péče o paruku. Zde také můžete vybírat ze zvýhodněných balení s výraznou slev.

Používejte pouze výrobky určené na pravý vlas !!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.